urunler1

Rota Kimya

Standart ürün çeşitlerimizin yanı sıra müşterilerimizden
gelen özel talepler için de çözümler üretmekteyiz.

urunler1

Size özel çözümler

ARGE faaliyetlerimizle kazandığımız tecrübe ve birikimlerimizi size
özel çözümler üreterek hizmetinize sunarız.

previous arrow
next arrow

Deri kimyasalları, ayakkabı finisaj ürünlerinde uluslararası bir markayız

Geniş yurt içi bayi ağımız ürünlerimizi Asya, Avrupa ve Ortadoğu pazarlarında yer almaktadır.

Kurulduğu 1976 yılında faaliyetlerine deri kimyasalları üretimi ile başlayan Rota Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. , 2000 yılından itibaren üretimine ayakkabı finisaj kimyasalları, taban ve saraciye sektörüne yönelik boyalar ile ayakkabı ve deri bakım ürünlerinin üretimini de katmıştır. Araştırmacı yapısıyla tanınan Rota Kimya, standart ürünlerinin yanısıra müşterilerinden gelen özel talepler için de çözümler üretmektedir.

Faaliyet alanındaki yenilik ve gelişmeleri müşterilerine en hızlı biçimde ulaştırmak en öncelikli hedefleri arasındadır. Gerçekleştirdiği ARGE faaliyetleri ile birlikte kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla yüksek müşteri memnuniyeti oluşturmayı hedeflemektedir. Ürün ve yönetim kalitesi konusunda ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir.

Geniş yurtiçi bayi ağı dışında ürünlerini Asya, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ihraç etmekte; deri kimyasalları, ayakkabı finisaj ürünleri ile ayakkabı ve deri bakım ürünleri konusunda uluslararası bir marka olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz :
Yüksek kalite ve servis standardı sağlayarak ayakkabı, deri finisaj kimyasalları ve ayakkabı bakım ürünleri sektöründe uluslararası bir marka olmak.

 

 

Deri ve ayakkabı üreticilerinin uluslararası seviyede iş ortağı olmak.